Studio Em Villas Do Pratagy
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Spa és relaxáció Jacuzzi | Helyszíni étkezés Bár/Társalgó | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Studio Em Villas Do Pratagy Maceió a Litoral Norte Maceió körzetben található, biztosít úszómedencét, és akár 3 vendég befogadására alkamas.
A Lookout Mermaid autóval körülbelül 10 percnyi vezetésre, a Sereia pedig nagyjából 2 km-re helyezkedik el a Maceió városi villától. Az 1 fürdőszobás villa autóval hozzávetőlegesen 15 percre van olyan természeti látnivalóktól, mint a Praia da Sereia.
A helyszíni kezelési lehetőségek jakuzzit foglalnak magukba.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Bár/Társalgó
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Kert
- Jacuzzi
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Minibár
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Studio Em Villas Do Pratagy kínálatából?
Igen, a Studio Em Villas Do Pratagy vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Mekkora a Studio Em Villas Do Pratagy befogadóképessége?
A Studio Em Villas Do Pratagy akár 3 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Studio Em Villas Do Pratagy biztosít konyhát?
A Studio Em Villas Do Pratagy felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a villa területén tartózkodunk?
Maceió nevezetességei közé tartozik az Ipioca tengerpart és a Lookout Mermaid, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Sereia (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a szálláshely területén wellness-szolgáltatások?
A szálláshely villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.